  • TXKADCSANF-26.000000
TXKADCSANF-26.000000
advertisement
Manufacturer No:
TXKADCSANF-26.000000
HK JDW NO:
776-TXKADCSANF-26.000000
Step5Bar-code shipping tag
TXKADCSANF-26.000000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±2.5ppm
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    26MHz
  • Max Supply Current
    2mA
  • Control Voltage-Max
    1.5V
  • Control Voltage-Min
    0.3V
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm