  • TXEADLSANF-12.288000
TXEADLSANF-12.288000
advertisement
Manufacturer No:
TXEADLSANF-12.288000
HK JDW NO:
776-TXEADLSANF-12.288000
Step5Bar-code shipping tag
TXEADLSANF-12.288000
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Frequency
    12.288MHz
  • Frequency Stability
    ±2.5ppm
  • Max Supply Current
    2mA
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm