  • TXD2-H-24V
TXD2-H-24V
advertisement
Manufacturer No:
TXD2-H-24V
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-TXD2-H-24V
Package:
Datasheet:
Description:
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 0.013A (Coil), 24VDC (Coil), 310mW (Coil), 2A (Contact), 220VDC (Contact), DC Input, DC Output, Through Hole-Straight Mount, ROHS COMPLIANT