  • TWEAKCSANF-25.000000
TWEAKCSANF-25.000000
advertisement
Manufacturer No:
TWEAKCSANF-25.000000
HK JDW NO:
776-TWEAKCSANF-25.000000
Step5Bar-code shipping tag
TWEAKCSANF-25.000000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Max Supply Current
    3.5mA
  • Height
    1.651mm
  • Height Seated (Max)
    0.065 1.65mm