  • TWEAALSATF-19.200000
TWEAALSATF-19.200000
advertisement
Manufacturer No:
TWEAALSATF-19.200000
HK JDW NO:
776-TWEAALSATF-19.200000
Step5Bar-code shipping tag
TWEAALSATF-19.200000
    YES
  • Mounting Feature
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TAPE AND REEL
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    0.5%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.65mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    19.2MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.465V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Oscillator Type
    CLIPPED SINE
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Aging
    1 PPM/FIRST YEAR
  • Control Voltage-Max
    2.5V
  • Control Voltage-Min
    0.5V
  • Frequency Deviation/Pullability
    5 ppm
  • Output Impedance
    10000Ohm
  • Output Level
    0.8 V