  • TV30C430JB-G
TV30C430JB-G
advertisement
Manufacturer No:
TV30C430JB-G
HK JDW NO:
186-TV30C430JB-G
Datasheet:
TV30C430JB-G
Step5Bar-code shipping tag
TV30C430JB-G
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Polarity
    Bidirectional
  • Number of Channels
    1
  • Voltage - Breakdown (Min)
    47.8V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Clamping Voltage
    69.4V
  • Peak Pulse Current
    43.23A
  • Reverse Standoff Voltage
    43V
  • Peak Pulse Power
    3kW