  • TV04A750JB-G
TV04A750JB-G
advertisement
Manufacturer No:
TV04A750JB-G
HK JDW NO:
186-TV04A750JB-G
Datasheet:
TV04A750JB-G
Step5Bar-code shipping tag
TV04A750JB-G
    Select All
  • Number of Channels
    1
  • Power Dissipation-Max
    1W
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    121V
  • Clamping Voltage
    121V
  • Peak Pulse Current
    3.31A
  • Reverse Standoff Voltage
    75V
  • Max Surge Current
    40A
  • Peak Pulse Power
    400W
  • Breakdown Voltage
    83.3V
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
    R-PDSO-C2
  • Operating Supply Voltage
    3.5V