  • TTEBRLSANF-19.200000
TTEBRLSANF-19.200000
advertisement
Manufacturer No:
TTEBRLSANF-19.200000
HK JDW NO:
776-TTEBRLSANF-19.200000
Step5Bar-code shipping tag
TTEBRLSANF-19.200000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Type
    VCTCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±200ppb
  • Max Supply Current
    3.5mA
  • Height
    2.1082mm
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm