  • TS-KG10G-BB50F
TS-KG10G-BB50F
advertisement
Manufacturer No:
TS-KG10G-BB50F
HK JDW NO:
16661-TS-KG10G-BB50F
Description:
NO 6.2mm PCPin 5mm Black 50mA Round Button Straight 6.2mm SPST 100MΩ 12V 250gf@±50gf Plugin Tactile Switches ROHS