  • GT-TC063E-H025-L30
GT-TC063E-H025-L30
advertisement
Manufacturer No:
GT-TC063E-H025-L30
HK JDW NO:
16232-GT-TC063E-H025-L30
Description:
No NO J pin 50mA 6.2mm 100MΩ 300000 12V 130gf@±30gf 6.2mm -30℃~+85℃ 2.5mm Gray Round Button Brick nogging SPST SMD Tactile Switches ROHS