  • TS-1005A-AR07026
TS-1005A-AR07026
advertisement
Manufacturer No:
TS-1005A-AR07026
HK JDW NO:
15993-TS-1005A-AR07026
Description:
Yes 6mm 7mm SMDSplicing Black 50mA Round Button Surface Mount 6mm SPST 100MΩ 260gf@±50gf 12V SMD Tactile Switches ROHS