  • TS-1002-AR07526
TS-1002-AR07526
advertisement
Manufacturer No:
TS-1002-AR07526
Manufacturer:
XUNPU
HK JDW NO:
15993-TS-1002-AR07526
Package:
Datasheet:
Description:
NO PCPin 50mA 6mm 100MΩ 100000 260gf@±50gf 12V 6mm -30℃~+80℃ 7.5mm Black Round Button Straight SPST Plugin Tactile Switches ROHS