  • TRR10EZPF5620
TRR10EZPF5620
advertisement
Manufacturer No:
TRR10EZPF5620
HK JDW NO:
687-TRR10EZPF5620
Description:
TRR Series, Thick Film, 562Ohm, 0.125W 1/8W, ±1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 8393
Step5Bar-code shipping tag
TRR10EZPF5620
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    562Ohm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm