  • TR023270KR15
TR023270KR15
advertisement
Manufacturer No:
TR023270KR15
HK JDW NO:
875-TR023270KR15
Package:
Molded
Step5Bar-code shipping tag
TR023270KR15
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    27 μH
  • Test Frequency
    2.5MHz
  • DC Resistance (DCR)
    1.3Ohm
  • Max DC Current
    480mA
  • Lead/Base Style
    Axial
  • DC Current
    480mA
  • Self Resonant Frequency
    22MHz
  • Length
    12.5mm