  • TR021101KA15
TR021101KA15
advertisement
Manufacturer No:
TR021101KA15
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-TR021101KA15
Package:
Axial
Datasheet:
TR021101KA15
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TR021101KA15
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    36 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    100 μH
  • Test Frequency
    2.5MHz
  • DC Resistance (DCR)
    7.7Ohm
  • Max DC Current
    150mA
  • Lead/Base Style
  • DC Current
    150mA
  • Self Resonant Frequency
    11.5MHz
  • Length
    7.85mm