  • TR021681KR15
TR021681KR15
advertisement
Manufacturer No:
TR021681KR15
HK JDW NO:
875-TR021681KR15
Package:
Molded
Step5Bar-code shipping tag
TR021681KR15
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Inductance
    680 μH
  • DC Resistance (DCR)
    55Ohm
  • Max DC Current
    55mA
  • Length
    7.85mm