TPS43000PWRG4
TPS43000PWRG4
815-TPS43000PWRG4
TSSOP
16 Terminals 16-Pin DC to DC converter IC SWITCHING CONTROLLER 1 Outputs
In Stock : 4284
Package
TPS43000PWRG4
Texas Instruments815-UCC28C45DGKR8-TSSOP, 8-MSOP (0.118, 3.00mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-LM5085MYE/NOPB8-TSSOP, 8-MSOP (0.118, 3.00mm Width) Exposed Pad2-3 Days-Add Compare
Texas Instruments815-UC3525ADW16-SOIC (0.295, 7.50mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-LM5085MY/NOPB8-TSSOP, 8-MSOP (0.118, 3.00mm Width) Exposed Pad2-3 Days-Add Compare
Texas Instruments815-LM3488MM/NOPB8-TSSOP, 8-MSOP (0.118, 3.00mm Width)2-3 Days-Add Compare
Texas Instruments815-LM5022MM/NOPB10-TFSOP, 10-MSOP (0.118, 3.00mm Width)2-3 Days-Add Compare
Texas Instruments815-UCC25600DR8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 Days-Add Compare
Texas Instruments815-LM5118MHX/NOPB20-PowerTSSOP (0.173, 4.40mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-TPS40210DGQ10-TFSOP, 10-MSOP (0.118, 3.00mm Width) Exposed Pad2-3 Days-Add Compare
Texas Instruments815-UC3845AD88-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare