  • TMK021CG3R7BK5W
TMK021CG3R7BK5W
advertisement
Manufacturer No:
TMK021CG3R7BK5W
HK JDW NO:
782-TMK021CG3R7BK5W
Datasheet:
TMK021CG3R7BK5W
Description:
M 3.7pF 25V Ceramic Capacitor ±0.1pF C0G NP0 0.010Lx0.005W 0.25mmx0.13mm -55°C~125°C Surface Mount, MLCC 008004 (0201 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
TMK021CG3R7BK5W
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
    M
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.010Lx0.005W 0.25mmx0.13mm
  • Tolerance
    ±0.1pF
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    3.7pF
  • Thickness (Max)
    0.006 0.14mm