  • TLR3A20DR0015FTDG
TLR3A20DR0015FTDG
advertisement
Manufacturer No:
TLR3A20DR0015FTDG
HK JDW NO:
792-TLR3A20DR0015FTDG
Datasheet:
TLR3A20DR0015FTDG
Description:
TLR, CGS Series, Metal Foil, 1.5mOhm, ±1%, -55°C~170°C
Quantity:
In Stock : 4378
Step5Bar-code shipping tag
TLR3A20DR0015FTDG
  • Size / Dimension
    0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Current Sense
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    1.5mOhm
  • Power Rating
    2W
  • Depth
    3.2mm
  • Case Code (Metric)
    6432
    1
  • Height
    600μm
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm
  • REACH SVHC
    No SVHC
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~170°C