  • TLR2HDTE3L00F50
TLR2HDTE3L00F50
advertisement
Manufacturer No:
TLR2HDTE3L00F50
HK JDW NO:
430-TLR2HDTE3L00F50
Step5Bar-code shipping tag
TLR2HDTE3L00F50
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    3mOhm
  • Composition
    Metal Element
  • Power (Watts)
    1W
  • Height Seated (Max)
    0.032 0.81mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Operating Temperature
    -65°C~170°C
  • Size / Dimension
    0.200Lx0.100W 5.08mmx2.54mm