  • TLH10UAH9920R6
TLH10UAH9920R6
advertisement
Manufacturer No:
TLH10UAH9920R6
Manufacturer:
Taiyo Yuden
HK JDW NO:
782-TLH10UAH9920R6
Package:
Datasheet:
Description:
Taiyo Yuden TLH(UAH) Series Wire-wound SMD Inductor 9900 H 0.6A Idc
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TLH10UAH9920R6
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    THROUGH HOLE MOUNT
  • Packaging
    Bulk
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Packing Method
    BOX
  • Number of Functions
    1
  • Operating Temperature (Max)
    105°C
  • Physical Dimension
    L28.0XB24.5XH10.0 (mm)/L1.102XB0.965XH0.394 (inch)
  • Operating Temperature (Min)
    -25°C
  • Inductance
    9900 µH
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Rated Current
    0.6A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1.35Ohm
  • Rated Voltage
    250V
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Height
    10mm
  • Length
    28mm
  • Width
    24.5mm