  • TLF24HBH3330R5K1
TLF24HBH3330R5K1
advertisement
Manufacturer No:
TLF24HBH3330R5K1
HK JDW NO:
782-TLF24HBH3330R5K1
Datasheet:
TLF24HBH3330R5K1
Description:
Common Mode Filters / Chokes COMMON MODE CHK COIL 33MH
Step5Bar-code shipping tag
TLF24HBH3330R5K1
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2015
  • Series
    TLF24
  • Size / Dimension
    0.984Lx0.984W 25.00mmx25.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    33 mH
  • Max DC Current
    500mA
  • Filter Type
    Power Line
  • Rated Current
    0.5A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1.15Ohm
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Height
    21.0058mm