  • TLF24HB2730R6K1
TLF24HB2730R6K1
advertisement
Manufacturer No:
TLF24HB2730R6K1
HK JDW NO:
782-TLF24HB2730R6K1
Datasheet:
TLF24HB2730R6K1
Description:
Common Mode Filters / Chokes COMMON MODE CHK COIL 27MH
Step5Bar-code shipping tag
TLF24HB2730R6K1
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Published
    2015
  • Series
    TLF24
  • Size / Dimension
    0.748Lx1.024W 19.00mmx26.00mm
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    27 mH
  • Max DC Current
    600mA
  • Filter Type
    Power Line
  • Rated Current
    0.6A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    880mOhm
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Height
    29.9974mm
  • Width
    19mm