  • TLF14CBH4721R0K1
TLF14CBH4721R0K1
advertisement
Manufacturer No:
TLF14CBH4721R0K1
HK JDW NO:
782-TLF14CBH4721R0K1
Datasheet:
TLF14CBH4721R0K1
Description:
COMMON MODE CHOKE 1A 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
TLF14CBH4721R0K1
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Published
    2013
  • Series
    TLF14
  • Size / Dimension
    0.906Lx0.866W 23.00mmx22.00mm
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    4.7 mH
  • Current
    1A
  • Max DC Current
    1A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    380mOhm
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Height
    17.5006mm