  • TLF14CBH3321R0K1
TLF14CBH3321R0K1
advertisement
Manufacturer No:
TLF14CBH3321R0K1
Manufacturer:
Taiyo Yuden
HK JDW NO:
782-TLF14CBH3321R0K1
Package:
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet:
TLF14CBH3321R0K1
Description:
CMC 3.3MH 1A 2LN TH
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TLF14CBH3321R0K1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Vertical, 4 PC Pin
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2013
  • Series
    TLF14
  • Size / Dimension
    0.906Lx0.866W 23.00mmx22.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Radial
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Packing Method
    BOX
  • Number of Functions
    1
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    3.3 mH
  • Current
    1A
  • Max DC Current
    1A
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    320mOhm
  • Inductance @ Frequency
    3.3mH @ 1kHz
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Height
    17.5006mm