  • TJ31UEB1R2MHT
TJ31UEB1R2MHT
advertisement
Manufacturer No:
TJ31UEB1R2MHT
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-TJ31UEB1R2MHT
Package:
Datasheet:
TJ31UEB1R2MHT
Description:
TJ31UEB1R2MHT datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Vishay stock available at Utmel
Quantity:
In Stock : 6
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TJ31UEB1R2MHT
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Depth
    9.14mm
  • Lead Pitch
    7.112mm
  • Lead Diameter
    1.346 mm
  • Inductance
    1.2 μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • Max DC Current
    25.5A
  • Lead/Base Style
    Radial
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    6Ohm
  • Width
    9.144mm