  • TF2527VU-102Y3R0-01
TF2527VU-102Y3R0-01
advertisement
Manufacturer No:
TF2527VU-102Y3R0-01
HK JDW NO:
769-TF2527VU-102Y3R0-01
Package:
Vertical, 4 PC Pin
Description:
COMMON MODE CHOKE 3A 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
TF2527VU-102Y3R0-01
  • Package / Case
    Vertical, 4 PC Pin
  • Operating Temperature
    -20°C~120°C
  • Size / Dimension
    0.984Lx0.787W 25.00mmx20.00mm
  • Additional Feature
    INDUCTANCE 1 MILLI HENRY
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Inductance
    1 mH
  • Current
    3A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    90Ohm
  • Height
    27.0002mm