  • TE1500B3R3J
TE1500B3R3J
advertisement
Manufacturer No:
TE1500B3R3J
HK JDW NO:
792-TE1500B3R3J
Datasheet:
TE1500B3R3J
Description:
Quantity:
In Stock : 5
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
TE1500B3R3J
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Operating Temperature
    -25°C~225°C
  • Size / Dimension
    2.362Diax16.339L 60.00mmx415.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±440ppm/°C
  • Resistance
    3.3Ohm
  • Power (Watts)
    1500W