  • TCG057VGLCA-G00
TCG057VGLCA-G00
advertisement
Manufacturer No:
TCG057VGLCA-G00
HK JDW NO:
440-TCG057VGLCA-G00
Description:
LCD TFT DISPLAY VGA 5.7"
Step5Bar-code shipping tag
TCG057VGLCA-G00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Published
    2009
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Interface
    Parallel, 18-Bit (RGB)
  • Viewing Area
    115.20mm W x 86.40mm H
  • Diagonal Screen Size
    5.7 144.78mm
  • Dot Pitch
    0.06mm Wx0.18mm H