  • TCG057VGLBW-D00
TCG057VGLBW-D00
advertisement
Manufacturer No:
TCG057VGLBW-D00
HK JDW NO:
440-TCG057VGLBW-D00
Description:
DISPLAY TFT 5.7" VGA GLASS TOUCH
Step5Bar-code shipping tag
TCG057VGLBW-D00
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Viewing Area
    115.20mm W x 86.40mm H
  • Diagonal Screen Size
    5.7 144.78mm
  • Dot Pitch
    0.06mm Wx0.18mm H