  • TCC1206COG330J251DT
TCC1206COG330J251DT
advertisement
Manufacturer No:
TCC1206COG330J251DT
HK JDW NO:
15957-TCC1206COG330J251DT
Description:
330 250V Ceramic Capacitor ±5% C0G 1206
Step5Bar-code shipping tag
TCC1206COG330J251DT
  • Dielectric Material
    COG
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    C0G
  • Voltage - Rated
    250V
  • Capacitance
    330
  • Voltage
    250Vdc
  • Thickness
    0.85mm