  • TAECPLSANF-16.000000
TAECPLSANF-16.000000
advertisement
Manufacturer No:
TAECPLSANF-16.000000
HK JDW NO:
776-TAECPLSANF-16.000000
Step5Bar-code shipping tag
TAECPLSANF-16.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Type
    VCTCXO
  • Voltage - Supply
    3V~3.3V
  • Frequency
    16MHz
  • Frequency Stability
    ±1.5ppm
  • Max Supply Current
    3.5mA
  • Height
    2.1082mm
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm