  • T73YE200KT20
T73YE200KT20
advertisement
Manufacturer No:
T73YE200KT20
HK JDW NO:
875-T73YE200KT20
Package:
Datasheet:
T73YE200KT20
Description:
Res Cermet Trimmer 20 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.6 X 7 X 4.7mm) Pin Thru-Hole Tube
Step5Bar-code shipping tag
T73YE200KT20
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    20Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Depth
    7mm
  • Military Standard
    Not
  • Length
    6.6mm