  • T491X477M010ZTZV14
T491X477M010ZTZV14
advertisement
Manufacturer No:
T491X477M010ZTZV14
HK JDW NO:
417-T491X477M010ZTZV14
Package:
2917 (7343 Metric)
Datasheet:
Description:
470μF ±20% 200mOhm Tape & Reel (TR) 2917 (7343 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
T491X477M010ZTZV14
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Rated
    10V
  • Capacitance
    470μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    200mOhm
  • Lifetime @ Temp
    2000 Hrs @ 125°C
  • Height Seated (Max)
    0.169 4.30mm