  • T491X337M010AT7027
T491X337M010AT7027
advertisement
Manufacturer No:
T491X337M010AT7027
HK JDW NO:
417-T491X337M010AT7027
Description:
330μF ±20% 500mOhm Tape & Reel (TR) 2917 (7343 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
T491X337M010AT7027
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
    T491
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Rated
    10V
  • Capacitance
    330μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    500mOhm
  • Lifetime @ Temp
    2000 Hrs @ 125°C
  • Height Seated (Max)
    0.169 4.30mm