  • T491D475K025AT
T491D475K025AT
advertisement
Manufacturer No:
T491D475K025AT
HK JDW NO:
417-T491D475K025AT
Package:
Datasheet:
T491D475K025AT
Description:
4.7μF 10% 125°C-Max -55°C-Min Polar Tape and Reel 7343-31
Step5Bar-code shipping tag
T491D475K025AT
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    4.7μF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Depth
    4.3mm
  • Polarity
    Polar
  • Height
    2.8mm
  • Length
    7.3mm
  • Width
    4.3mm