  • T491C336K025AT41477280
T491C336K025AT41477280
advertisement
Manufacturer No:
T491C336K025AT41477280
HK JDW NO:
417-T491C336K025AT41477280
Description:
33μF ±10% 900mOhm Tape & Reel (TR) 2312 (6032 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
T491C336K025AT41477280
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.126W 6.00mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±10%
    Molded
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    33μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    900mOhm
  • Lifetime @ Temp
    2000 Hrs @ 125°C
  • Height Seated (Max)
    0.110 2.80mm