  • T491A226K010ZTZ001
T491A226K010ZTZ001
advertisement
Manufacturer No:
T491A226K010ZTZ001
HK JDW NO:
417-T491A226K010ZTZ001
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
Description:
22μF ±10% 3.2Ohm Tape & Reel (TR) 1206 (3216 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
T491A226K010ZTZ001
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Rated
    10V
  • Capacitance
    22μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    3.2Ohm
  • Lifetime @ Temp
    2000 Hrs @ 125°C
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm