  • T491A224M035AT7622
T491A224M035AT7622
advertisement
Manufacturer No:
T491A224M035AT7622
HK JDW NO:
417-T491A224M035AT7622
Package:
1206 (3216 Metric)
Description:
0.22μF ±20% 18Ohm Tape & Reel (TR) 1206 (3216 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
T491A224M035AT7622
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
    T491
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
    Molded
  • Voltage - Rated
    35V
  • Capacitance
    0.22μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    18Ohm
  • Lifetime @ Temp
    2000 Hrs @ 125°C
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm