  • T491A105K025AH2478
T491A105K025AH2478
advertisement
Manufacturer No:
T491A105K025AH2478
HK JDW NO:
417-T491A105K025AH2478
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
1μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 8Ohm Polar Tape & Reel Molded
Step5Bar-code shipping tag
T491A105K025AH2478
    Select All
  • Published
    2012
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1μF
  • Depth
    1.6mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    8Ohm
  • Polarity
    Polar
  • Dissipation Factor
    4 %
  • Height
    1.6mm
  • Length
    3.2mm