  • T354H226M025AT
T354H226M025AT
advertisement
Manufacturer No:
T354H226M025AT
HK JDW NO:
417-T354H226M025AT
Description:
22μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 1.5Ohm 2-Termination POLARIZED TANTALUM (DRY/SOLID) Bulk Dipped
Step5Bar-code shipping tag
T354H226M025AT
    TANTALUM (DRY/SOLID)
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    22μF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Packing Method
    TR
  • Lead Pitch
    6.35mm
  • Capacitor Type
    TANTALUM CAPACITOR
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.5Ohm
  • Polarity
    POLARIZED
  • Lead Diameter
    500 μm
  • Tan Delta
    0.06
  • Dissipation Factor
    6 %
  • Current - Leakage
    4.4μA
  • Height
    11.9mm
  • Length
    11.9mm