  • T354E106M025AT7301
T354E106M025AT7301
advertisement
Manufacturer No:
T354E106M025AT7301
HK JDW NO:
417-T354E106M025AT7301
Description:
10μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 2.5Ohm
Step5Bar-code shipping tag
T354E106M025AT7301
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Published
    2017
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    10μF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Lead Pitch
    6.35mm
  • Dielectric
    Tantalum
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    2.5Ohm
  • Lead Diameter
    500 μm
  • Dissipation Factor
    6 %
  • Current - Leakage
    2μA
  • Height
    10.2mm
  • Length
    10.2mm