  • T322D476M010AT7200
T322D476M010AT7200
advertisement
Manufacturer No:
T322D476M010AT7200
HK JDW NO:
417-T322D476M010AT7200
Package:
Description:
47μF 20% 85°C-Max -55°C-Min 1.7Ohm
Step5Bar-code shipping tag
T322D476M010AT7200
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    47μF
  • Voltage - Rated DC
    10V
  • Dielectric
    Tantalum
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.7Ohm
  • Dissipation Factor
    6 %
  • Current - Leakage
    3.8μA
  • Length
    10.67mm