  • T322C335K035AS7200
T322C335K035AS7200
advertisement
Manufacturer No:
T322C335K035AS7200
HK JDW NO:
417-T322C335K035AS7200
Description:
3.3μF 10% 85°C-Max -55°C-Min 4Ohm 2-Termination POLARIZED
Step5Bar-code shipping tag
T322C335K035AS7200
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    10%
  • JESD-609 Code
    e0
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn60Pb40)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    35V
  • HTS Code
  • Capacitance
    3.3μF
  • Packing Method
    TR, 12 INCH
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Dielectric
    Tantalum
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    4Ohm
  • Dissipation Factor
    4 %
  • Current - Leakage
    900nA
  • Diameter
    4.57mm
  • Length
    8.76mm