  • T322B475M010ATTR
T322B475M010ATTR
advertisement
Manufacturer No:
T322B475M010ATTR
HK JDW NO:
417-T322B475M010ATTR
Description:
4.7μF 20% 85°C-Max -55°C-Min 8Ohm Molded
Step5Bar-code shipping tag
T322B475M010ATTR
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    10V
  • Capacitance
    4.7μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    8Ohm
  • Dissipation Factor
    4 %
  • Current - Leakage
    500nA
  • Length
    7.37mm