  • T322B225J025AS7200
T322B225J025AS7200
advertisement
Manufacturer No:
T322B225J025AS7200
HK JDW NO:
417-T322B225J025AS7200
Description:
2.2μF 5% 85°C-Max -55°C-Min 6Ohm
Step5Bar-code shipping tag
T322B225J025AS7200
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    2.2μF
  • Dielectric
    Tantalum
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    6Ohm
  • Dissipation Factor
    3 %
  • Current - Leakage
    500nA
  • Length
    7.37mm