  • T262D476K035SSTR
T262D476K035SSTR
advertisement
Manufacturer No:
T262D476K035SSTR
HK JDW NO:
417-T262D476K035SSTR
Description:
47μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 110mOhm Tape & Reel Metal
Step5Bar-code shipping tag
T262D476K035SSTR
  • Package / Case
    Metal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    47μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    110mOhm
  • Diameter
    8.92mm
  • Length
    19.96mm