  • T262C226M035PS8368
T262C226M035PS8368
advertisement
Manufacturer No:
T262C226M035PS8368
HK JDW NO:
417-T262C226M035PS8368
Description:
22μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 160mOhm Metal
Step5Bar-code shipping tag
T262C226M035PS8368
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    160mOhm
  • Diameter
    7.34mm
  • Length
    17.42mm