  • T242A685K010BSTR
T242A685K010BSTR
advertisement
Manufacturer No:
T242A685K010BSTR
HK JDW NO:
417-T242A685K010BSTR
Description:
6.8μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 6Ohm Tape & Reel Metal
Step5Bar-code shipping tag
T242A685K010BSTR
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6.8μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    6Ohm
  • Diameter
    3.43mm
  • Length
    7.26mm