  • T212B825K020RSTR
T212B825K020RSTR
advertisement
Manufacturer No:
T212B825K020RSTR
HK JDW NO:
417-T212B825K020RSTR
Description:
8.2μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 3.6Ohm Tape & Reel Metal
Step5Bar-code shipping tag
T212B825K020RSTR
  • Package / Case
    Metal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    8.2μF
  • Military Standard
    MIL-PRF-39003
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    3.6Ohm
  • Diameter
    4.7mm
  • Length
    12.04mm